Kategorijos
x

Prisijungti

Husky

Miegmaišis HUSKY Anapurna -28C (extreme) Prekės kodas: 053151

115.00
Prekė yra sandėlyje. Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Liko tik 1
Kareivių g. 12, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

► KAIP IŠSIRINKTI HUSKY MIEGMAIŠĮ?

Itin šiltas miegmaišis, skirtas ekspedicijoms atšiauriomis sąlygomis. Jo užpildui ir termoizoliacijai naudojama tuščiavidurė mikropluošto medžiaga Invista Quallofil, pasižyminti puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis (lenkia žąsų pūkus), sparčiu drėgmės išgarinimu ir atsparumu vandeniui. 

Temperatūros: komfortas -4 °C, žemas komfortas  -10 °C, ekstremali temperatūra -28 °C;

Svoris: 2360 g;

Ilgis:
85 x 220 cm;
 
Maksimalus rekomenduojamas ūgis žmogui: iki 195 cm;

Dydis supakuoto:
44 x 28 cm;

Išorės medžiaga: 40D 240T Tactel RipStop Nylon;

Užpildo medžiaga: 2 x 260 g/m2 Invista QualloFil, 7-channel;

Pamušalo medžiaga: 
Soft Nylon;

Galimybė sujungti 2 miegmaišius: nėra;
 
Kitos savybės:

- Apykaklė papildomam kaklo ir pečių apšildymui;
- Užtraukiamas kapišonas;
- Apšiltinti, dvipusio veikimo užtrauktukai su apsauga nuo atsitiktinio atsisegimo;
- Juostos puikiai sukimbančios su kilimėliu ir neleidžiančios slidinėti miego metu;
- Išorinė kišenė smulkiems daiktams (dokumentams, mobiliąjam telefonui ir t.t.);
- Papildomas įdėklas kojų pėdų apšiltinimui;
- Kompresinis dėklas;
- RipStop audinys.

►MIEGMAIŠIŲ PRIEŽIŪRA IR PRAKTINIAI PATARIMAI

Svarbu:
Pagal Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.362 straipsnio 4 punkto sąlygas, kokybiški miegmaišiai, kilimėliai ir čiužiniai priskiriami nekeičiamų ir negrąžinamų prekių sąrašui (kodas pagal kombinuotąją nomenklatūra - 9404).

 
Dydis Iki 195 cm

Palikti atsiliepimą apie prekę


2019.10.11 rašo:
Turiu šį miegmaišį jau tris metus. Pagal kainą - puikus. Pašiltinimas kojoms toks ribotai praktiškas, nes užmigęs dažniausiai ištrauki kojas iš jo. Teko miegoti šiame miegmaišyje iki -18 C., minusinę temperą laiko gerai. Iki -12C galima išvis nieko papildomo nesivilkti, na, gal termomarškinėlius, nes jei miegodamas aktyviai vartaisi, kažkiek šalčio palei kaklą praeina.
2014.11.25 rašo:
Iki -10 naudojama normaliai. Paskui jau vėsoka.
Kojų indėklo kraštai čiut erzina, nes neelastingi.
Kompresinis maišas,beveik nieko nekompresina (eigos nežtenka), būt gerai turėt kitą. Savo pinigų vertas.
2014.09.22 rašo:
As esu liekno kūno sudėjimo 190cm ugio ir jis man ankštokas ties kojomis.
2014.09.16 rašo:
Ką tik grįžome iš Norvegijos, keliavome 10 dienų. Oro temperatūra svyravo nuo 16-0 laipsnių. Kuo aukščiau keliaudavome į kalnus, tuo vėsesnis oras pasitaikydavo. Visas naktis miegojome palapinėje. Nakvojome vis kitose vietose. Kelias naktis labai stipriai lijo ir buvo tikrai vėsu, net balos susidarydavo po palapine. Tačiau palapinė puikiai atlaikė: tiek jos viršutinė dalis, tiek ir apatinė. Taip pat ji puikiai atlaikė stipresnius vėjus, pati palapinė išliko stabili ir tvirta. Palapinė labai patogi keliauti, nes labai greitai ir lengvai ją galima surinkti bei sudėti. Esame labai patenkinti jos kokybe. Miegmaišiai taip pat sėkmingai šildė mus visas naktis kelionės metu. Pamenu, kad visuose savo senuose miegmaišiuose šaldavau ir atrodė, kad nėra miegmaišio, kuriame nešalčiau. Tačiau nesigailiu, kad nusipirkome miegmaišius su labai aukštais parametrais. Miegmaišiai tiko mums puikiai: nebuvo juose nei per karšta, nei
per šalta. Nereikėjo mąstyti ką apsirengti miegui, tiesiog nesirengi nieko :)
Labai esame patenkinti savo pasirinkimu ir tikrai drąsiai rekomenduojame šiuos produktus kitiems, ypač vertinantiems kokybiškus daiktus ir besivadovaujantiems taisykle: "esame per daug vargšai, kad pirkti pigius daiktus". Turint tokią palapinę ir miegmaišius kyla noras keliauti ir keliauti...
2012.02.01 rašo:
geras siltas miegmaisis uz gan padoria kaina. mano atveju yra tik vienas minusas - plotis. jei norisi ilisti i miegmaisi su kokiu storesniu drabuzeliu, tai reikia tai pamirst. mano stotui (186 cm ugis, apie 115 kg svoris) jis siaurokas ir net nelabai nori uzsisegt, o ir uzsegus peciu, krutines sritis buna tokia aptempta, kad jautiesi lyg suristas. taciau teko nakvoti jame kai spaude -20 saltukas - uzteko plonu termo drabuzeliu ir miegoti buvo silta.
2011.04.12 rašo:
Tikrai geras žieminis miegmaišis. Teko naudoti palapinėje, kai lauke -20, tik su marškinėliais buvo pats tas. Su drėgme irgi tvarkosi gerai - prie -10 pusiau apledijusiam pusiau permirkusiam miegmaišyje buvo maloniai šilta.

P.S. už pašiltinimo kojoms labai patogu džiovinti kojines ar pirštines.
2011.01.16 rašo:
trumpai
super kainos ir kokybes santykis
teisingai ivardintas pilnas konfortas iki -12 su termo apatiniais,-15 su termo apatiniais ir flyzu.
2010.11.16 rašo:
Kažkaip pagalvojau... prieš pirkdamas šią prekę - kuo riamiantis priimčiau sprendimą: pirkti ar nepirkti? Paminėsiu, mano manymu, tiek pliusus, tiek ir minusus. Tad ką, pradedam..!

Pirmiau paminėsiu įdomiąją pusę:
Savybė "Apšiltinti, dvipusio veikimo užtrauktukai su apsauga nuo atsitiktinio atsisegimo". - na ir kas čia tokio?, juk jau sunku būtų įsivaizduoti šiuolaikinį miegmaišį su užtrauktukais su prastesnėmis savybėmis. Ar ne?
Kita savybė "Išorinė kišenė smulkiems daiktams (dokumentams, mobiliąjam telefonui ir t.t.)". - o, šitas jau įdomiau... Tas labai svarbu, - išorinė kišenėlė dokumentams. Tai labai patogu kalnų gelbėjimo tarnyboms, nes padeda itin greitai nustatyti, pvz. sušalusio, bejėgio keliautojo ar kelių bendražygių, tapatybes. Ko pasekkoje artimieji apie įvykį informuojami labai greitai. Aš visai rimtai. Pamąstykit! Argi ne puiki mintis, tačiau iš principo savo funkcionalumu nelabai kuo skiriasi nuo jau įprastų, standartinių, vidinių kišenėlių. Ar ne?

Dabar privalau paminėti, mano galva, apie pusę, kurią kiek vienas mūsų vertiname savaip:
Savybė "Temperatūros: komfortas -12 °C, žemas komfortas prie -19 °C, ekstremali temperatūra -28 °C". - na, čia jau įdomesnė užduotis, kurią rekomenduoju išspręsti, prieš renkantis bet kokį miegmaišį. Skirtumas tarp darbinių temperatūrų: -12 °C ir -28 °C yra 16 °C. Tai rodo, kad jis vargu ar bus man naudingas. Kodėl? Nes, jei vidutinė darbinė temperatūra yra -19-20 °C, tai, kad išbandyti miegmaiši šiomis sąlygomis realiam veiksme, tokių sąlygų dar reiktų paieškoti.., gal kur Kaukaze ar Pamyro kalnuose... O jei su tokiu miegmaišiu keliauti kur nors čia, Lietuvoje ar kaimyninėje slovakijoje? Kur, turėkim tai omenyje, minusinė temperatura apie -5 °C (https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_klimatas)... Reikėtų įvertinti tai, kad jei komfortas miegmaišyje prie -12 °C, o vidutinė oro temperatūra apie -5 °C, tai ne toks jau ir temperatūrinis skirtumas. O tai geras ženklas, ar ne? JUk jau mums visiems atsibodo reklaminės etiketės kur kartais tenka pamatyti neįtikėtinų skaičių, kaip antai: "Temperatūros: komfortas +10 °C, žemas komfortas prie -19 °C, ekstremali temperatūra -25 °C". Ir dar prie to pačio + lengvas :) Kaip tai skamba, ka?
Dar iš miegmaišio savybių "Svoris: 2260 gr". - normalus tas svoris, - šiltas miegmaišis ir turi sverti padoriai.

Na o čia pabaigai:
"Juostos puikiai sukimbančios su kilimėliu ir neleidžiančios slidinėti miego metu", o taip pat ir "Papildomas įdėklas kojų pėdų apšiltinimui". - įdomus ir, manau, protingas inžinerinis sprendimas. Niekad nebandžiau koks jausmas realiai, bet tikiu, kad tai turėtų būti akivaizdžiai pastebimas dalykas., turiu omenyje - komforto prasme.

Tad viską apmastęs, nusprendžiau, kad vis tik man jo nereikia., dar neprireikė :) Gal kada nors... ;)
Tačiau vis tiek, - geras miegmaišis..! Aš visai rimtai!