LOJALUMO PROGRAMABendrosios sąlygos

Šios taisyklės galioja UAB „Baltijos arsenalas“ prekybos tinklo „Armijai ir Civiliams“ (toliau – „AIC“ ) klientų lojalumo programos nuolaidų kortelių (toliau – Kortelė) turėtojams.

Programos dalyviai turi teisę visose „Armijai ir Civiliams“ ir "HUSKY" parduotuvėse pirkti prekes su nuolaida ir dalyvauti tik Kortelės turėtojams organizuojamose akcijose. Programa skirta tik fiziniams asmenims.

„AIC“ kliento kortelę" gali gauti kiekvienas klientas parduotuvėje perkantis prekių už 50 ar daugiau eurų. Kortelė išduodama klientui pageidaujant.

  • 5 % nuolaida suteikiama po to, kai klientas sukaupia reikiamą taškų kiekį - nuperka prekių už 150 eurų arba pateikia keleto pirkinių kasos kvitus, kurių bendra suma yra didesnė nei 150 Eurų.
  • 10 % nuolaida suteikiama po to, kai klientas sukaupia reikiamą taškų kiekį - nuperka prekių už 500 eurų. Nauja nuolaida pradeda galioti valandos laikotarpyje po paskutinio pirkinio, kai bendra visų buvusių pirkinių suma viršijo 500 eurų.
  • 15 % nuolaida suteikiama po to, kai klientas sukaupia reikiamą taškų kiekį - nuperka prekių už 1000 eurų. Nauja nuolaida pradeda galioti valandos laikotarpyje po paskutinio pirkinio, kai bendra visų buvusių pirkinių suma viršijo 1000 eurų.
  • 20 % nuolaida išduodama klientams, kurie sukaupia reikiamą taškų kiekį - nuperka prekių už 1500 eurų sumą. Nauja nuolaida pradeda galioti valandos laikotarpyje po paskutinio pirkinio, kai bendra visų buvusių pirkinių suma viršijo 1500 eurų.
     

Kortelių naudojimas

  • Kortele gali naudotis tik kortelės turėtojas (asmuo, kuriam buvo išduota kortelė).

  • Nuolaida klientui suteikiama tik tada, kai jis/ji pateikia kortelę kasininkei (-ui) prieš atsiskaitydamas už prekes.

  • Nuolaidos negalioja prekėms, kurioms jau taikoma nuolaida, ir nesumuojamos su kitų pasiūlymų nuolaidomis.

  • Naudotis turima nuolaida galima atsiskaitant grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele ir perkant išsimokėtinai.


Kortelės praradimas

Praradus kortelę, prašome apie tai pranešti įmonės administracijai tel. 8-37 407755, arba el.paštu: info@arsenal.lt. Vietoj prarastosios kortelės išduodama nauja kortelė su kitu numeriu, sukaupti taškai ir nustatytas nuolaidos dydis – perkeliamas naujai kortelei.

Galiojimo laikas ir atnaujinimas

Pasibaigus kortelės galiojimo laikui, išduodama nauja kortelė. Pasiektos nuolaidos dydis ir sukaupti taškai – perkeliami tik tuo atveju, jei per einamuosius metus buvo atlikti bent du pirkimai.

Kortelė yra UAB „Baltijos arsenalas“ nuosavybė ir gali būti atšaukta. Įmonė pasilieka teisę keisti kortelės naudojimo sąlygas.