Palapinė High Peak SPARROW 2 LW

Product reference: 055-10187

5 (1)
/

Naujoji HIGH PEAK SPARROW 2 palapinė - tai tunelio tipo, lengvumu pasižyminti palapinė. Dėl savo mažo dydžio ir svorio puikiai tinka kelionėms dviračiu ar pėsčiųjų žygiams.

€125.00
Out-of-Stock

Product is temporally out of stock.
Availability of goods in stores:
Kaunas, Pramonės pr. 8A
0
Vilnius, Kareivių g. 12
0
Full product features
Product description

Naujoji HIGH PEAK SPARROW 2 palapinė - tai tunelio tipo, lengvumu pasižyminti palapinė. Dėl savo mažo dydžio ir svorio puikiai tinka kelionėms dviračiu, pėsčiųjų žygiams ir visais kitais atvejais, kuomet svarbus nedidelis svoris. SPARROW yra dviejų sluoksnių palapinė su 7,9 mm stiklo pluošto lankais. Išorinė palapinės dalis pagaminta iš patvaraus 190T poliesterio, padengto poliuretano danga. Išorinės dalies atsparumas vandeniui 3000 mm/cm2. Vidinė palapinės dalis yra pagaminta iš orui laidaus 190T nailono tinklelio, kuris suteikia apsaugą nuo vabzdžių ir užtikrina puikią oro cirkuliaciją. Palapinė pritaikyta dviems asmenims ir yra prailginto varianto.

VIETOS: 2;

ĮĖJIMAI: 1;

KONSTRUKCIJA: dviguba palapinė, pirmiausia pastatoma vidinė dalis, po to išorinė;

IŠORINĖ DALIS: 190T poliesteris, padengtas PU, atsparumas vandeniui 3000 mm/cm2, laminuotos siūlės;

VIDINĖ DALIS: orui laidus 190T nailono tinklelis;

DUGNAS: 190T poliesteris su PU padengimu, atsparumas vandeniui 3000 mm/cm2,;

LANKAI: ø 7,9 mm stiklo pluoštas;

SVORIS: 2.3 kg;

MATMENYS SUPAKUOTOS: 34 x 18 cm;

PRIEDAI: kuoliukai, taisymo rinkinys, dėklas;*PASTABA: Pateikiamos prekių nuotraukos yra informacinio – iliustracinio pobūdžio, todėl realybėje gali skirtis. Prašome vadovautis aprašyme pateikiama informacija, o kilus klausimams kreiptis el. paštu: info@husky.lt.

Reviews and ratings
5 (1)