• Nauja prekė

Vaikiški žygio batai GARMONT 9.81 Kids Pulse Mid WP

Prekės kodas: 2-002828-38

/

Garmont Kids Pulse MID WP tai vaikams pritaikyti žygio batai, kurie garantuoja komfortą, sukibimą ir apsaugą šeimos kelionėse net ir sunkiausioje vietovėje.

75,00 €

Prekė yra centriniame sandėlyje.
* Pristatymas per 2 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Kaunas, Pramonės pr. 8A
2
Vilnius, Kareivių g. 12
2
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

Garmont Kids Pulse MID WP tai vaikams pritaikyti žygio batai, kurie garantuoja komfortą, sukibimą ir apsaugą šeimos kelionėse net ir sunkiausioje vietovėje. FAST LACING SYSTEM leidžia vaikams savarankiškai užsirišti batus, o vandeniui atspari G-DRY membrana išlaiko kojas sausas. Viršutinė dalis pagaminta iš labai kvėpuojančio 3D poliesterio tinklelio, o guminis padas suteikia daugiau atramos ir stabilumo.KAIP RASTI TEISINGĄ DYDĮ?

1. Atsistokite ant popieriaus lapo ir pažymėkite atstumą nuo ilgiausio piršto iki kulno galo.

2. Norėdami sužinoti pėdos ilgį, išmatuokite atstumą tarp šių dviejų ženklų.

3. Pakartokite tą pačią procedūrą ir kitai pėdai (žmogaus kojos vargu ar yra vienodo ilgio. Prašome visada atsižvelgti į ilgiausią).

4. Nepamirškite pridėti papildomos erdvės (dažniausiai ~1 cm), kad išvengtumėte nutrynimo kojos patinimo atveju ar einant nuo kalno.

5. Norėdami gauti tikroviškesnius matavimus, dėvėkite tinkamas kojines, su kuriomis planuojate eiti.

6. Patikrinkite Jums reikalingą dydį naudodami gamintojo dydžių lentelę (žr. prie nuotraukų).

Priimkite sprendimą remdamiesi savo patirtimi, pageidavimais ir poreikiais (t.y.: kažkas labiau mėgaujasi tvirtai prigludusiu batu, o kiti labiau mėgaujasi patogesniu ir erdvesniu batu, kuriame daugiau vietos kojoms judėti).

Atsiliepimai ir įvertinimai