Kategorijos
x

Prisijungti

Prekė 1 iš 15
Husky

Kuprinė HUSKY Salmon 30L Prekės kodas: 04321X

Pasirinkite prekės variantą
48.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Husky Salmon – universali 30 litrų talpos kuprinė, puikiai tinkanti tiek nešiojimui mieste, tiek ir trumpoms išvykoms į gamtą. Ant kuprinės yra laikikliai ledo kirtikliui ar vaikščiojimo lazdoms. Erdvus pagrindinis skyrius. Kuprinės priekyje įsiūta kišenė smulkmenoms, dvi šoninės kišenės iš tinkliuko. Anatomiškai suformuotos petnešos ir juosmens diržas apsiūti orui pralaidžiu paminkštinimu. Iš EVA polimero suformuota prie nugaros besiliečianti dalis padeda išlaikyti kuprinės formą ir tolygiai paskirsto svorį. Komplektuojama su apdangalu nuo lietaus.

 
Talpa: 30 l
 
Svoris: 1000 g
 
Matmenys: 57 x 33 x 18 cm 
 
Medžiaga: 420D poliesteris, padengtas vandeniui atsparia danga
 
 

Palikti atsiliepimą apie prekę


2013.01.30 rašo:
Privalumai: Husky kokybė, kuriai neprilygs jokia hi-tec ar campus. Kurpinė pasiūta tvirtai, patogūs naudoti užtrauktkai. Kurpinė turi vieną pagr. skyrių ir du papildomus svarbiems daiktams, o ne vieną kaip buvo minėta. Vienas matomas esančioje nuotraukoje, kitas kurpinės viršuje. Kuprinės medžiaga atspari smulkiam ir trumpam lietui. Yra šviesą atsipindinčių elementų ir dar viena išorinė atvira kišenė, kurios nuotraukoje nesimato.
Trūkumai: esant didesniam lietui deja nei kuprinės medžiaga, nei apdangalas nuo lietaus kurpinės turinio pilnai neapsaugo. Didžiausias kuprinės minusas, jei nešios ją vyras - petnešų susiuvimas. Pirma galvojau kad gamyklinis brokas, bet pažiūrėjus daugiau nuotraukų pamačiau kad visos šio modelio kuprinės pasiūtos taip pat. Petnešos viršuje susiūtos vieno ar dar mažiau cm atstumu, tai teoriškai žmogaus kaklas turėtų būti riešo storio, kad petnešos nespaustų. Aišku, jeigu nešios mergina, ši problema tampa nebe tokia aktuali. Kurpinės talpumas - toks kaip ir turi būti pagal litražą, bet turinio formas stipriai varžo ergonominės nugaros konstrukcija, kuri kuprinės viduje yra jaučiama ir matoma (tarkim laptopas kurpinėje užima daugiau vietos nei turėtų). Kitas dalykas - išorinis atviras skyrius. Praktiškai, gal ir naudingas dalykas, bet jeigu eini su pustušte kuprine, tai jisai labai atvėpęs ir veržk tu ten kiek nori tuos dirželius. Galiausiai nedidukas pastebėjimas, kad reguliuojami dirželiai kažkaip sunkokai vaikšto. Gal taip turi būt, gal prasivaikščios.

All in all, kurpinė kolkas mano lūkesčius patenkina, o pagal kainą tai tikrai vertas dėmesio pirkinys, nes husky kuprinę retai kada gausi už tokius pinigus. Dvejojantiems dėl pirkimo siūlau apžiūrėti parduotuvėje, jei nėra galimybės - oficialiame puslapyje - https://www.huskyeu.eu/hiking-backpack-salmon-35-green-d2566.html (yra 3d žiūrėjimo funkcija) + oranžinė kuprinė iš tikro yra ryškiai raudona.