Kuprinė HUSKY SKID 26L juoda

Prekės kodas: 0432-6275

/

Kuprinė Skid yra nedidelė ir nedaug sverianti, todėl tai puikus variantas visiems, kuriems kiekvienas kuprinės gramas yra svarbus. 

62,00 €

Prekė yra centriniame sandėlyje.
* Pristatymas per 2 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Kaunas, Pramonės pr. 8A
2
Vilnius, Kareivių g. 12
7
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

Kuprinė Skid yra nedidelė ir nedaug sverianti, todėl tai puikus variantas visiems, kuriems kiekvienas kuprinės gramas yra svarbus. Aukštos kokybės medžiagos ir šiuolaikiška konstrukcija užtikrina patvarumą ir komfortą. Patogios, anatomiškai suformuotos petnešos ir juosmens diržas. Į dvi dalis padalinamas pagrindinis skyrius ir talpi priekinė kišenė. Elastinės atviros kišenės ir kompresiniai dirželiai kuprinės šonuose. Kuprinės apačioje prisiūtos kilpos trekingo lazdų tvirtinimui. Viduje numatyta vieta vandens talpai. Specialūs šviesą atspindintys elementai pagerina saugumą tamsiuoju paros metu. Kuprinė savo komplekte turi papildomą įmontuotą apdangalą nuo lietaus. Turi gerai ventiliuojamą NBS sistemą.

NBS Technologija – tai lanksti nugaros sistema, kuomet fiksuoto ilgio du aliuminio strypeliai padeda tolygiau paskirstyti kuprinės svorį, sukurdami papildomą tarpinę erdvę tarp nugaros ir kuprinės, kuria gali oras laisvai cirkuliuoti. Ji apsiūta orui laidžiu paminkštinimu, kuri padidina nugaros ventiliaciją.

Svoris: 1000 g

Talpa: 26 l

Matmenys: 54 x 30 x 18 cm

Medžiaga: 250T Ripstop Nylon Dobby

Atsiliepimai ir įvertinimai