Tickless pakabukas nuo erkių gyvūnams, Ruda

Prekės kodas: 0310306

/

TickLess yra smulkus elektroninis prietaisas apsaugantis naminius gyvūnus nuo erkių ir blusų, tvirtinamas ant antkaklio. 

27,00 €
Išparduota

Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Kaunas, Pramonės pr. 8A
0
Vilnius, Kareivių g. 12
0
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

TickLess yra smulkus elektroninis prietaisas apsaugantis naminius gyvūnus nuo erkių ir blusų, tvirtinamas ant antkaklio. TickLess tai priemonė be cheminių medžiagų, neskleidžianti jokių medžiagų ar kvapo. Ji veikia skleisdama ultragarso signalus kurie yra nekenksmingi ir nejuntami žmonėms ir gyvūnams. TickLess erzina erkes taip priversdama jas pasišalinti nuo gyvūno kūno.

Ypač tinkamas gyvūnams nusilpusiems dėl ligos, taip pat tiems su kuriais žaidžia maži vaikai, mažiems gyvūnams, besilaukiančioms ar žindančioms patelėms. Veikimo spindulys 1,5 metro.

Naudojimas: Ištraukite plastikinę juostelę, kad prijungtumėte prietaise esančią ličio bateriją (nekeičiama). Paspauskite mygtuką, kad įjungti arba išjungti prietaisą. Keturi trumpi LED mirktelėjimai rodo, kad prietaisas veikia

Jokių cheminių medžiagų

Nenuodingas, neskleidžia jokių cheminių medžiagų ar kvapo. Veikia ultragarso pagrindu.

Atsparus aplinkos poveikiui

Prietaisas atsparus vandeniui (IP13 standartas), tačiau nėra visiškai nelaidus vandeniui – patartina vengti panardinimo į vandenį, o taip nutikus – prieš naudojimą išdžiovinti.

Apsauga iki 12 mėnesių

Įmontuotos ličio jonų baterijos užtenka 10 – 12 mėnesių.

Valdymo mygtukas

Mirksintis LED diodas nurodo, kad prietaisas veikia.

Veikimo spindulys 3 metrai

TickLess apsaugo jus 1,5 metrų spinduliu.

Atsiliepimai ir įvertinimai