Thermacell Backpacker MR-BP įrenginys

Prekės kodas: 031721

5 (1)
/

ThermaCELL MR-BP uodus atbaidantis įrenginys. Thermacell MR-BP Backpackerrepelentas nuo uodų sukuria 20 m2 apsauginę zoną nuo uodų. Jis sveria tik 113 gramų tačiau suteikia iki 90 valandų apsaugą naudojant stovyklavimui skirtą dujų balioną. 

60,00 €
Paskutinė prekė

Prekių prieinamumas parduotuvėse:
Kaunas, Pramonės pr. 8A
1
Vilnius, Kareivių g. 12
0
Pilnas produkto aprašymas
Produkto aprašymas

ThermaCELL MR-BP uodus atbaidantis įrenginys. Thermacell MR-BP Backpackerrepelentas nuo uodų sukuria 20 m2 apsauginę zoną nuo uodų. Jis sveria tik 113 gramų tačiau suteikia iki 90 valandų apsaugą naudojant stovyklavimui skirtą 100g balioną. 

Thermacell lempa nuo uodų veikia keičiant užpildus, kurie yra prisotinti alethrinu. Allethrinas yra sintetinis analogas arba cheminė kopija piretrino, kuris randamas chrizantemose, ir veikia uodų bei kitų vabzdžių nervų sistemą. Šis lengvas delninis įrengimas buvo išbandytas ir patvirtintas JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės Irake, Kuveite ir Afganistane. Jie padeda efektyviai atsikratyti uodų ir siūlo 12 valandų (standartinė komplektacija) apsaugą nuo uodų įkandimų ir uodų platinamų ligų nenaudojant DEET ar kitų stiprių chemikalų.

Komplektacija:

ThermaCELL įrenginys

1 transportavimo maišelis

3 repelento plokštelės

ThermaCELL nešiojami prietaisai nuo uodų nereikalauja daug priežiūros. Šis prietaisas veikia keičiant užpildymus.

Naudoti tik lauko sąlygomis!

Atsiliepimai ir įvertinimai
5 (1)