Kojinės Lasting WLS

Kojinės Lasting WLS

Product reference: 013204-L

5 (3)
/

Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas. Lasting WLS – lengvos d...

€8.50
Product available with different options

Product is temporally out of stock.
Availability of goods in stores:
Kaunas, Pramonės pr. 8A
0
Vilnius, Kareivių g. 12
0
Full product features
Product description

Čekų kompanijos Lasting kojinės – patvarios ir patogios, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant modernias mezgimo technologijas.

Lasting WLS – lengvos demisezoninės kojinės, pagamintos aukščiausios rūšies merino vilnos pagrindu. Merino vilna pasižymi švelnumu, minkštumu, neduria bei sparčiai pašalina drėgmę nuo odos paviršiaus. Papildomai įmaišyti sintetiniai pluoštai suteikia tvirtumo, elastingumo ir pagerina drėgmės išgarinimą. Sidabro jonų pagrindu veikianti technologija „STOP BACTERIA“ stabdo bakterijų ir grybelių atsiradimą, taip padėdama išvengti nemalonaus kvapo. Šonuose suformuoti specialūs kanalai pagerina ventiliaciją ir neleidžia kojai perkaisti. Šiose kojinėse nėra siūlių, tai padeda išvengti nutrynimų ir nuospaudų. Elastinga viršutinė dalis patikimai priglunda prie kojos ir neleidžia kojinėms smukti.

Tinka naudoti batuose su GORE-TEX ir kitomis membraninėmis medžiagomis.

Sudėtis:

70% - aukščiausios rūšies merino vilna

15% - polipropilenas

10% - poliamidas

5% - Lycra elastinis pluoštas

Dydžiai: S (35-37) - M (38-41) - L(42-45) – XL(46-49)

Reviews and ratings
5 (3)